title.about_us

O nas

image/svg+xml

W pierwszym dniu naszej znajomości zrodził się szatański pomysł wspólnej wyprawy autostopowej do Hiszpanii. Zrealizowaliśmy go bez namysłu, planu ani pieniędzy, za to z ogromną potrzebą przeżycia czegoś niezwykłego. 39 państw i 40 tysięcy kilometrów później awansowaliśmy z podróżującej pary na podróżujące małżeństwo.

Covid zepsuł nam plan długoterminowego przejścia na wędrowny tryb życia, więc aktualnie skupiamy się na wspominaniu, marzeniu i snuciu nowych planów. To napradę świetne uczucie - tyle świata wciąż do odkrycia!

Mamy nadzieję, że relacje z naszych przygód przypadną Ci do gustu. Do gwiazd blogosfery jeszcze nam daleko, ale wszystkie teksty oraz zdjęcia powstają prosto z serca ❤️

Weronika

Należy do coraz rzadziej spotykanego typu człowieka, który częściej ma w rękach książkę niż smartfona. Kartki z życzeniami robi własnoręcznie. Zna wszystkie państwa świata, poczet królów Polski i teksty irytującej liczby piosenek. Nie śpi, jeśli w pobliżu ktoś gra na gitarze przy ognisku (typowo harcerski nawyk). Zawodowo jest związana z turystyką, a planowanie to jej żywioł, dlatego odpowiada za przebieg naszej trasy. Realizuje swoje literackie ambicje, opisując na blogu historie z podróży.

Maciej

Lubi gotować, a jeszcze bardziej jeść (dużo!). Ocenia skały, drzewa i mury w kategorii: czy da się na to wspiąć? Potrafi zbudować pomost, przejechać 50 kilometrów na rolkach, zrobić pierścionek z drewna i zaprojektować stronę internetową (chociaż fakt, Nowhere Near to jego debiut). Podczas naszych podróży jest fotografem, zaopatrzeniowcem oraz niezawodnym poszukiwaczem dobrych miejsc na rozstawienie namiotu.

Kontakt

Email: contact@nowherenear.blog
Facebook: @nowherenear.blog
instagram Instagram: nowherenear_blog